Приватне акціонерне товариство «ОТІ» – лідер ринку інформаційних технологій України у сфері проєктування масштабних автоматизованих інформаційних систем, державних національних реєстрів та баз даних з метою випуску національної електронної ідентифікаційної картки, електронного паспорта та інших документів високого рівня захисту, що засвідчують особу.

Компанія пропонує повномасштабний спектр рішень у сфері інформаційних технологій, досягає поставлених замовником цілей шляхом кооперації та партнерства з провідними вітчизняними та зарубіжними виробниками обладнання та програмного забезпечення. Фахівці ПрАТ «ОТІ» широко використовують та впроваджують інноваційні продукти та розробки партнерів при реалізації власних проектів.

ПрАТ «ОТІ» здійснює повний комплекс робіт – від проєктування до впровадження та супроводу автоматизованих інформаційних систем різного типу та архітектури програмно-апаратних комплексів, а також надає методичні рекомендації щодо формування елементів інфраструктури інформаційної системи.

Місія нашої Компанії полягає у наданні урядам світу високотехнологічних системних рішень, які б інтегрували національну електронну ідентифікаційну картку, електронний паспорт та інші документи, що випускаються, з комплексним національним реєстром і системою баз даних вертикально інтегрованим економічно ефективним способом, який відповідає конкретним потребам та цілям уряду. Ми знаємо, як збільшити дохід держави, зміцнити контролюючі функції держави та водночас підвищити її безпеку.

Щодо стандартів ISO/IEC для забезпечення систем управління інформаційною безпекою, ПрАТ «СТІ» розробляє системи управління інформаційною безпекою відповідно до стандартів, зазначених у специфікаціях державних проектів. У державних ID-проектах ми використовуємо чіпи та операційні чіпові системи, атестовані за рівнем не нижче 4+ відповідно до CC (Common Criteria).

ПрАТ «ОТІ» має значний досвід у сфері створення комплексних систем реєстрації населення та систем реєстрації актів цивільного стану. Проєкти забезпечують громадян повною інтегрованою базою даних населення. Ми впевнені, що реалізація такої системи є виключно важливим завданням для уряду, оскільки вона дозволяє пов'язати разом усі документи, що засвідчують особу, включаючи електронний паспорт громадянина країни. Таке рішення забезпечує безпечне функціонування системи державної реєстрації.

Наша Компанія має 3 патенти на корисну модель та 136 свідоцтв про реєстрацію авторського права на твір, зареєстрованих у Державній службі інтелектуальної власності.

Ми пишаємося успішною співпрацею як інтегратор з такими масштабними консорціумами у сфері виробництва високозахищених ідентифікаційних документів, як Interpol, Industrial Innovation Group LLC. Результатом такої співпраці є сучасні масштабні проекти державного рівня, здійснені для урядів України, Кенії, Непалу, Республіки Молдова.

Ми також співпрацюємо з різними урядами для постачання рішень «під ключ» та створення нових систем електронного уряду, у тому числі для випуску високозахищених електронних ідентифікаційних документів. У деяких країнах проводяться роботи зі створення систем обігу та контролю акцизних марок.

ПрАТ «ОТІ» готове до співпраці у будь-яких проектах, пов'язаних із високотехнологічними системами реєстрації та високозахищеними документами. Ми гарантуємо високий рівень безпеки та якості!